Tlakové omezovací ventily

Číslo materiálu: PRO0150040

Rozměry (MM x MM x MM): x x
Hmotnost 0.398
GTIN 04057877001681


Koupit
Delivery pressure3.5 bar
Dodávaný tlak3.5 at p1 = 8.0 bar
GTIN04057877001681
Max. provozní tlak20.0 bar
Nástavba2x Ø 8.6 mm
Objem balení (dm³)0.662
Otevírací tlak6 bar
PřípojkyM16×1.5
Technical SpecificationAM specification
Teplotní rozsah-40°C to +80°C
Vstupní tlak8 bar
Vypočtená hmotnost (kg)0
Weight (kg)0.398
Záruka ProVia1 rok
Závit přípojky 1M16 x 1.5
Závit přípojky 2M16 x 1.5

Documents

Catalog ProVia Katalog Produktů Stáhnout
Drawing ProVia Katalog Produktů Stáhnout

Documents

IRISBUS 0300681700
IRISBUS 5006002630
IVECO 04457300
IVECO 5006002630
KNORR-BREMSE 481009014000
KNORR-BREMSE DB1151
MAN 0024311206
MAN 8152
MAN 81521016153
MAN 81521016154
MAN 81521019153
MERCEDES-BENZ 0014316306
MERCEDES-BENZ 8152
MERCEDES-BENZ 81521016153
MERCEDES-BENZ A0024311206
NEOPLAN 11017339
NEOPLAN 110243200
NEOPLAN 81521016153
PACCAR 1517895
SCANIA 1935023
VAN HOOL 637212230
VDL Bus 28210202000
Tlakové omezovací ventily

Tlakové omezovací ventily