Clutch Servo

Numer części: PRO0510060

Wymiary (MM x MM x MM): x x
Waga 2.95
GTIN 04057877002459


Kup
Długość391 mm
GTIN04057877002459
Gwint popychaczaBall Ø 12.0 mm
Gwint portu 1–4M14 x 1.5
Gwint portu 11M16 x 1.5 JED – 464
Gwint portu 31Flap Exhaust
Gwint portu 32Ø 8.0 mm
Maks. ciśnienie robocze10.0 bar
Masa (kg)2.95
Objętość (dm³)6.16
Odległość między otworami130.0 mm
Pomiar zużyciaMechanical wear indicator
Porty1-4: M14 x 1.5; 11, 21: M16 × 1.5
ProVia Gwarancja1 year
Rozmiar101.6 mm
Skok84.8 mm
Specyfikacja technicznaAM specification
Typ płynuBrake fluid
Wlot olejuBrake fluid SAE J 1703
Zakres temperatur-40°C to +80°C
Zawieszenie4x Ø 9.0 mm

Documents

Katalog Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Rysunek ProVia Produktow Katalog pobierz

Documents

Alexander Dennis 6573091
Alexander Dennis 659826
DAF 1506467
FAW 160230576A
FOTON 1612516205010
IRISBUS 5010556022
IVECO 5010556022
Kinglong 16MC104010
Kinglong 216500050
MAN N2307160011
PACCAR 1506467
SCANIA 1935602
VAN HOOL 10709118
YUTONG 160400213
Clutch Servo

Clutch Servo