Czujnik indukcyjny z gniazdem sprzęgającym

Numer części: PRO0320010

Wymiary (MM x MM x MM): x x
Waga 0.067
GTIN 04057877001742


Kup
Długość1000 mm
Electrical ConnectionSocket
GTIN04057877001742
Klasa ochronyIP 68 / IP 6K9K ISO 20653
Masa (kg)0.067
Objętość (dm³)0.584
ProVia Gwarancja1 year
Specyfikacja technicznaAM specification
UPC193133451303
Weight (lb)0.148
WersjaRadial
Zakres temperatur-40°C to +80°C
ZawieszenieBushing
Średnica16.0 mm

Documents

Katalog Outline Drawing -Table (Doc 053) pobierz
Rysunek ProVia Produktow Katalog pobierz

Documents

Alexander Dennis 6538778
Alexander Dennis 654235
Alexander Dennis 6570827
Alexander Dennis UN24240031
ASHOK LEYLAND 227877
CNHTC WG9160710522/1
CNHTC WG91607105221
DAF 1504929
DAF 1506003
DAF 1506006
DAF AMPA938
ERF 1342473
ERF 1440464
FAUN 99707730190
FAW 35503606S
FAW S35503606S
Feldbinder 052417
FORD 98CT2B372AA
FOTON 1417135900026
HYUNDAI 946007A150
IRISBUS 4460000009
IVECO 355034012
IVECO 4460000009
IVECO 5006041994
IVECO E4460000009
KÄSSBOHRER 77880750340
Kinglong 35A1350502
KÖGEL 175566
KÖGEL 175566N
KÖGEL 335665
KÖGEL 6503470
KRONE 505807884
KRONE 5058078841
KRONE 5807884
KRONE 58078841
KRONE 58078841
LANGENDORF 1110279
LANGENDORF 1227822
LECITRAILER 4380170
LEYLAND-DAF ACU9286
LEYLAND-DAF AXU0028
LEYLAND-DAF FBU7204
LEYLAND-DAF MZK4211
LIEBHERR 692308408
LOHR A05100626
MAN 4410328090
MAN N2255206003
MAN N2955016004
MAN ZG050130007
Nooteboom 2234616
Nooteboom 310063
OTOKAR 12E0008806AA
PACCAR 1504929
PACCAR 1506003
PACCAR 1506006
RENAULT 5010422332
RENAULT 5021170123
RENAULT 5021170126
RENAULT 5430041687
RENAULT CAPTEUR
SAF 4029104200
SAF 4029106400
SCANIA 1738458
SCANIA 1934569
SCANIA 2090023
Schmitz 1045301
Schmitz 15492
Schmitz 77880750340
SCHWARZMÜLLER 20296
SCHWARZMÜLLER 99529
SHAANXI DZ9100580214
SHAANXI DZ9100581214
Terex-Demag 42199312
Terex-Demag 46189940
Tirsan 21150110117
Tirsan 21150110118
VAN HOOL 10667535
VOLVO WA4410329222
YUTONG 355000028
ZORZI 1013166
Czujnik indukcyjny z gniazdem sprzęgającym

Czujnik indukcyjny z gniazdem sprzęgającym