Czujnik indukcyjny z gniazdem sprzęgającym

Numer części: PRO0320090

Wymiary (MM x MM x MM): x x
Waga 0.181
GTIN 04057877004811


Kup
Długość294 mm
Electrical ConnectionSocket
GTIN04057877004811
Klasa ochronyIP 6K9K ISO 20653
KolorBlack
Masa (kg)0.181
Objętość (dm³)2.394
ProVia Gwarancja1 year
Specyfikacja technicznaAM specification
UPC193134004720
Weight (lb)0.399
WersjaAxial
Zakres temperatur-40°C to +80°C
ZawieszenieBushing
Średnica16.0 mm

Documents

Katalog Outline Drawing -Table (Doc 053) pobierz
Rysunek ProVia Produktow Katalog pobierz

Documents

BPW 0233170700
DAF 1506004
DAF 1506007
FAUN 99707007090
Feldbinder 1008636
FRUEHAUF CF104083
KÖGEL 650053
KRONE 505820819
LANGENDORF 1000451
LECITRAILER 4380200
MAN N2255200060
MAN N2255200062
MERCEDES-BENZ A0035421618
NISSAN 479009X601
PACCAR 1506004
PACCAR 1506007
RENAULT 5021170124
SCANIA 1784588
SCANIA 1784590
SCANIA 2090025
Schmitz 056912
Schmitz 1060746
SCHWARZMÜLLER 40994
Tirsan 21145210021
VOLVO 4240468
VOLVO WA4410329050
VOLVO WA4410329632
Czujnik indukcyjny z gniazdem sprzęgającym

Czujnik indukcyjny z gniazdem sprzęgającym