Zestaw: Klocek hamulcowy

Numer części: 3409022202

Wymiary (MM x MM x MM): 217 x 103 x 30
Waga 6.7
GTIN 04057877002015
Kategoria:


Kup
Ciężar (lb)14.77
Długość213 mm
GTIN04057877002015
Głębokość29.25 mm
Ilość w opakowaniu4 l/min
Masa (kg)7.5
Numer WVA29173
ProVia Gwarancja1 rok
Technical specificationAM specification
UPC193134001132
Wyliczona masa (kg)0
Wyliczona objętość (dm³)0.6705
Wysokość90.75 mm
Zastosowanie w hamulcachMeritor ELSA 225-1

Dokumenty

Plakat Brake pad kits for air disc brakes in commercial vehicles pobierz
Plakat ProVia brake pads for commercial vehicles pobierz
Rysunek Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Katalog ProVia Katalog Produktów pobierz
Katalog ProVia Katalog Produktów pobierz

Zamiennik

RENAULT 5001864365
RENAULT 7421399915
VOLVO 20560414
VOLVO 20568712
VOLVO 20568715
VOLVO 21352573
Zestaw: Klocek hamulcowy

Zestaw: Klocek hamulcowy