Elektroniczny modul zawieszenia podwietrznego

Numer części: PRO0060030

Wymiary (MM x MM x MM): x x
Waga 0.538
GTIN 04057877004927


Kup
Actuation Angle90°
Calculated Weight (kg)0
GTIN04057877004927
Gwint portu 1M12 x 1.5
Gwint portu 3Odpowietrzenie
Gwint portu 21M12 x 1.5
Gwint portu 22M12 x 1.5
kod2-stopniowa bez regulacji
Maks. ciśnienie robocze13.0 bar
Masa (kg)0.538
Objętość (dm³)3.15
Odległość między otworami40.0/50.0 mm
Oprawa4x Ø 8.8 mm
ProVia Gwarancja1 rok
Specyfikacja technicznaAM specification
Wariantpodstawowy
WersjaZ dźwignią
Zakres temperatur-40°C to +80°C
Średnica nominalna3.0 mm

Documents

Katalog Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Rysunek ProVia Produktow Katalog pobierz
Broszura ProVia Product Brochure for Chinese vehicle applications pobierz

Documents

ZORZI 1013120
BENALU F001572
BPW 0243109200
BPW 1030920618
BPW 243109200
BPW 243109200
DAF 1325337
DOLL 8143280
ERF 4027060
EVOBUS 8283637000
EVOBUS 82836370000
Faymonville 5139
Feldbinder 001797
Feldbinder 001797
Feldbinder 001846
FORD 4C462K433AA
FRUEHAUF CF351950
FRUEHAUF CF351950/F001572
FRUEHAUF CF351950F001572
FRUEHAUF F001572
GOLDHOFER 157537
HALDEX 612017091
HALDEX 612035021
HENDRICKSON 464/006/002/0
HENDRICKSON 4640060020
IVECO 04853325
IVECO 4853325
IVECO IT4358
Kalmar 9236180001
KÄSSBOHRER 21151103150
KÄSSBOHRER 82836370000
KEMPF 2129005
Kinglong 229600060
KNORR-BREMSE II19425
KNORR-BREMSE SV1307
KNORR-BREMSE SV1395
KÖGEL 312470
KRONE 09450351
KRONE 500945035/1
KRONE 5009450351
KRONE 945035
KRONE 9450351
LANGENDORF 1111172
LECITRAILER 4110201
LIEBHERR 502918201
LOHR A05020506
LOHR A05020507
LOHR A05020507
MAFI 0005661808
MAFI 5661808
MAN 2TB412600A
MAN 4027060
MAN 81436106116
MAN 81436106117
Meiller 795113/39004636
Meiller 79511339004636
MERCEDES-BENZ QWAB4640060020
NISSAN 53810D9400
Nooteboom 0309101
Nooteboom 0568515
Nooteboom 309101
NOOTEBOOM 309101
ORTHAUS 49500451002
ORTHAUS 495039
RENAULT 5010260213
SAF 04425010400
SAMRO 4000932
SCANIA 0339792
SCANIA 2089976
SCANIA 339792
Schmitz 050419
Schmitz 50419
Schmitz 730517
Schmitz 82836370000
Schmitz S050419
SCHMITZ CARGOBULL 055634
SCHWARZMÜLLER 21884
Tirsan 21151103150
UD TRUCKS 53810D9400
VAN HOOL 10505355
VW 2TB412600A
ZORZI 1013120
Elektroniczny modul zawieszenia podwietrznego

Elektroniczny modul zawieszenia podwietrznego