| Ağırlık (lb) | 6.173 |
| Aşınma ölçümü | No |
| GTIN | 04057877040512 |
| Hesaplanan Ağırlık (kg) | 0 |
| Hesaplanan Hacim (dm³) | 7.766 |
| Maks. çalışma basıncı | 10.0 bar |
| Port dişi 11 | Ø10 |
| Product category | Device |
| ProVia warranty | 1 year |
| Strok | 77.0 mm |
| Sıcaklık aralığı | -40°C to +80°C |
| Technical specification | AM specification |
| UPC | 193134008568 |
| Uzunluk | 364 mm |
| Weight (kg) | 2.8 |
| Yataklama | 4x Ø 9.0 mm |
| Yağ girişi | Brake Fluid |
Debriyaj alt merkez
Material Number: PRO4110160| Boyutlar (MM x MM x MM): | 362 x 124 x 173 |
| Ağırlık | 2.8 |
| GTIN | 04057877040512 |
Satın Al
Dokümanlar
| Drawing | Outline Drawing (Doc 005) | indir |
Yerine Geçtiği
| DONGFENG (DFL) | Q102Y22-1604616K |




