| Ağırlık (lb) | 9.039 |
| Clamp Band | 189 mm |
| Cıvata dişleri | M16 x 1.5 |
| Cıvatalar arasındaki mesafe | 120.6 mm |
| Cıvata uzunlukları | 42.5 mm |
| GTIN | 04057877018344 |
| Hesaplanan Ağırlık (kg) | 0 |
| Hesaplanan Hacim (dm³) | 6.384 |
| Kelepçe bandı pozisyonu | 167° |
| Port (Yan) | M22 x 1.5 |
| Port (Üst) | M22 x 1.5 |
| Port: Çalışma basıncı [P emaks.] | 10.2 |
| Port Açısı | 90° |
| Product category | Device |
| ProVia Garanti | 1 yıl |
| Silindir Uzunluğu | 118 |
| Standart | TÜV certificate |
| Strok | 76.2 mm |
| Sıcaklık aralığı | -40°C to +80°C |
| Technical specification | AM specification |
| UPC | 193134006410 |
| Weight (kg) | 4.1 |
| Yapı tarzı | 24 |
| İtme çubuğu uzunluğu | 26 |
Brake Chamber disc 24
Material Number: PRO7142450| Boyutlar (MM x MM x MM): | 210 x 190 x 160 |
| Ağırlık | 4.1 |
| GTIN | 04057877018344 |
Satın Al
Dokümanlar
| certificate | provia_tristop_24_stroke_76_bc0208.0.pdf | indir |
| Drawing | Outline Drawing (Doc 005) | indir |
| Catalog | provia_product-catalogue_en.pdf | indir |
Yerine Geçtiği
| MAN | 81.51101-6425 |
| MAN | 81.51101-6491 |
| MAN | 81511016425 |
| MAN | 81511016427 |
| MAN | 81511016491 |




