| Aksesuarlar | 4 springs, 2 bolts, 2 splints, 2 washers, 2 small plastic caps, 2 big plastic caps |
| Ağırlık (lb) | 14.79 |
| Derinlik | 29.9 mm |
| Fren Uygulaması | BPW / KNORR SN6 |
| GTIN | 04057877000042 |
| Hesaplanan Ağırlık (kg) | 0 |
| Hesaplanan Hacim (dm³) | 4.368 |
| Product category | Repair Kit |
| ProVia Garanti | 1 yıl |
| Technical specification | AM specification |
| Teslim edilen miktar | 4 l/min |
| UPC | 193134001057 |
| Uzunluk | 211 mm |
| Weight (kg) | 6.707 |
| WVA numarası | 29306, 29165 |
| Yükseklik | 92.5 mm |
Takım: Fren Balatası
Material Number: 3409010612| Boyutlar (MM x MM x MM): | 260 x 210 x 80 |
| Ağırlık | 6.707 |
| GTIN | 04057877000042 |
Satın Al
Dokümanlar
| Poster | Brake pad kits for air disc brakes in commercial vehicles | indir |
| Poster | ProVia brake pads for commercial vehicles | indir |
| Drawing | outline drawing (doc 005) | indir |
| Catalog | provia_product-catalogue_en.pdf | indir |
Yerine Geçtiği
| BPW | 980106210 |
| BPW | 980106350 |
| BPW | 980106350 |
| BPW | 980106430 |
| BPW | 980106430 |
| BPW | 980106430 |
| BPW | 980107090 |
| BPW | 980107090 |
| BPW | 980107240 |
| BPW | 980107240 |
| BPW | 980108150 |
| BPW | 980108150 |
| TRW | GDB5092 |




