Brake Chamber disc 16

Číslo materiálu: PRO7147100

Rozměry (MM x MM x MM): x x
Hmotnost 3.4
GTIN 04057877018412
Kategorie:


Koupit
Calculated Volume (dm³)5.6
Calculated Weight (kg)0
Clamp Band172 mm
Clamp band position20°
Cylinder Length102
Délka tlačné tyče15 mm
Délky šroubů 42.5 mm
GTIN04057877018412
Konstrukční vzor16
NormaTÜV certificate
Port (Side)M16 x 1.5
Port (Top)M16 x 1.5
Port: Provozní tlak [P emax.]10.2
ProVia Záruka1 rok
Technical SpecificationAM specification
Teplotní rozsah-40°C to +80°C
UPC193134006434
Vzdálenost mezi šrouby 120.6 mm
Weight (kg)3.4
Weight (lb)7.496
Zdvih57.0 mm
Závit šroubuM16 x 1.5
Úhel portu

Documents

Catalog ProVia Katalog Produktů Stáhnout
Outline Drawing (Doc 005) Stáhnout
catalog ProVia Katalog Produktů Stáhnout
Drawing Outline Drawing (Doc 005) Stáhnout

Documents

VOLVO WA4231047100
BPW 0203277000
BPW 0203277100
BPW 0544432010
BPW 0544432020
BPW 203277000
BPW 203277100
BPW 544432010
BPW 544432020
DAF 1505241
EVOBUS A0064205224
Faymonville 13844
Feldbinder 007912
Feldbinder 7912
FRUEHAUF AJV4526
GOLDHOFER 169345
HALDEX 125160001
HENDRICKSON 4231047100
HQ-Metal SD01001
KEMPF 2001001
KEMPF 2001036
KNORR-BREMSE BS3315
KNORR-BREMSE II37140
KÖGEL 334652
KRONE 505812866
KRONE 5058128660
KRONE 5812866
KRONE 58128660
LECITRAILER 4110711
Meiller 79688239023857
MERCEDES-BENZ 0064205224
MERCEDES-BENZ 64205224
MERCEDES-BENZ A0064205224
Nooteboom 14338
Nooteboom 1815504
PACCAR 1505241
SAF 3454106560
SAF 3454108160
SAF 4454106560
SAF 4454108160
SAMRO 2100257
SAUER-WERKZEUG 3454106560
SAUER-WERKZEUG 3454108160
SCANIA 1932621
VALX 50397001
VOLVO WA4231047100
Brake Chamber disc 16

Brake Chamber disc 16