Brake Chamber disc 20

Číslo materiálu: PRO7140300

Rozměry (MM x MM x MM): x x
Hmotnost 3.71
GTIN 04057877018429
Kategorie:


Koupit
Calculated Volume (dm³)5.883
Calculated Weight (kg)0
Clamp Band179 mm
Clamp band position50°
Cylinder Length108
Délka tlačné tyče15 mm
Délky šroubů 42.5 mm
GTIN04057877018429
Konstrukční vzor20
NormaTÜV certificate
Port (Side)M22 x 1.5 / NG12 VOSS 232
Port (Top)M12 x 1.5
Port: Provozní tlak [P emax.]10.2
ProVia Záruka1 rok
Technical SpecificationAM specification
Teplotní rozsah-40°C to +80°C
UPC193134006380
Vzdálenost mezi šrouby 120.6 mm
Weight (kg)3.71
Weight (lb)8.179
Zdvih63.5 mm
Závit šroubuM16 x 1.5
Úhel portu125°

Documents

Catalog TÜV Certificate BC 0206.0 - ProVia Tristop Variants type 20 Stáhnout
Outline Drawing (Doc 005) Stáhnout
Drawing Outline Drawing (Doc 005) Stáhnout
Catalog ProVia Katalog Produktů Stáhnout

Documents

RENAULT TRUCKS 5021204036
DAIMLER A0064209424
DAIMLER A0084201524
DAIMLER A0084203624
HALDEX 120920326
HALDEX 125200405
KNORR K004486N00
KNORR-BREMSE BS3401
KNORR-BREMSE BS3435
KNORR-BREMSE K004171N00
MERCEDES-BENZ 54206024
RENAULT TRUCKS 5021204036
Brake Chamber disc 20

Brake Chamber disc 20