Jednokomorový vysoušeč vzduchu

Číslo materiálu: PRO1220050

Rozměry (MM x MM x MM): x x
Hmotnost 4
GTIN 04057877006914
Kategorie:


Koupit
Calculated Volume (dm³)12.13
GTIN04057877006914
Měření opotřebeníModul elektronického senzoru vzdálenosti
Porty1:  M22×1.5; 21 : M22×1.5; 22 : M12×1.5; 3 : tlumič
ProVia Záruka1 rok
Provozní rozsah1.4 ± 0.4 bar
Technical SpecificationAM specification
Vehicle TypeTRUCK
Vypínací tlak12.0±0.2 bar
VytápěníPRO4109202
Weight (kg)4

Documents

Catalog ProVia Katalog Produktů Stáhnout
Drawing Outline Drawing (Doc 005) Stáhnout
Catalog ProVia Katalog Produktů Stáhnout

Documents

BENDIX 1188853
BENDIX 1188994
BENDIX 188852
DAF 1505033R
DAF 1505034
DAF 1517965
DAF 1518674
IRISBUS 8137622
IRISBUS 8160475
IVECO 08132332
IVECO 08137293
IVECO 08137622
IVECO 08160465
IVECO 08160467
IVECO 08160471
IVECO 08160472
IVECO 08160473
IVECO 08160475
IVECO 41000229
IVECO 41000230
IVECO 41000232
IVECO 41017240
IVECO 41017242
IVECO 4324100230
IVECO 4324100340
IVECO 4324100350
IVECO 8160471
IVECO 8160472
IVECO 8160475
KNORR-BREMSE LA8220
KNORR-BREMSE LA8222
PACCAR 1505033R
PACCAR 1505034
PACCAR 1517965
Jednokomorový vysoušeč vzduchu

Jednokomorový vysoušeč vzduchu