Czujnik indukcyjny z wtyczką

Numer części: PRO0320040

Wymiary (MM x MM x MM): x x
Waga 0.165
GTIN 04057877001766


Kup
Długość2050 mm
Electrical ConnectionPlug
GTIN04057877001766
Klasa ochronyIP 6K9K ISO 20653
Masa (kg)0.165
Objętość (dm³)0.673
ProVia Gwarancja1 year
Specyfikacja technicznaAM specification
UPC193134004591
Weight (lb)0.364
WersjaRadial
Zakres temperatur-40°C to +80°C
ZawieszenieBushing
Średnica16.0 mm

Documents

Katalog Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Rysunek ProVia Produktow Katalog pobierz

Documents

DAF 1524828
IRISBUS 41200560
IRISBUS 41200561
IVECO 41000372
IVECO 41040149
IVECO 41200559
IVECO 41200560
IVECO 41200561
IVECO 42098057
IVECO 8168907
IVECO 98419510
IVECO 98419511
IVECO 98419513
PACCAR 1524828
Czujnik indukcyjny z wtyczką

Czujnik indukcyjny z wtyczką