Czujnik indukcyjny z gniazdem sprzęgającym

Numer części: PRO0320030

Wymiary (MM x MM x MM): x x
Waga 0.218
GTIN 04057877001759


Kup
Długość2710 mm
Electrical ConnectionSocket
GTIN04057877001759
Klasa ochronyIP 6K9K ISO 20653
KolorBlack
Masa (kg)0.218
Objętość (dm³)2.772
ProVia Gwarancja1 year
Specyfikacja technicznaAM specification
UPC193133451310
Weight (lb)0.481
WersjaRadial
Zakres temperatur-40°C to +80°C
ZawieszenieBushing
Średnica16.0 mm

Documents

Katalog Outline Drawing -Table (Doc 053) pobierz
Rysunek ProVia Produktow Katalog pobierz

Documents

Alexander Dennis AB4410328140
DAF 1404685
DAF 1407692
DAF 1504930
DAF 1505215
DAF 1518008
ERF 1448618
EVOBUS A0015423118
EVOBUS A0015428718
EVOBUS A68054200418
HYUNDAI 946007A050
IRISBUS 5006010272
IVECO 5006010272
LEYLAND-DAF ACU9347
LIEBHERR 10471344
MAN 1448618
MAN 81271206117
MERCEDES-BENZ 0005423118
MERCEDES-BENZ A0005423118
MERCEDES-BENZ A0015423118
MERCEDES-BENZ A0015428718
MERCEDES-BENZ B96000619201
NEOPLAN 81271206117
PACCAR 1504930
PACCAR 1505215
PACCAR 1518008
RENAULT 5010422334
SCANIA 2090022
SHAANXI DZ9100580250
SHAANXI DZ95189584030
SOLARIS 720387939
TATA 3879500610
VAN HOOL 10668314
YUTONG 355000182
Czujnik indukcyjny z gniazdem sprzęgającym

Czujnik indukcyjny z gniazdem sprzęgającym