Czujnik indukcyjny z wtyczką

Numer części: PRO0320150

Wymiary (MM x MM x MM): x x
Waga 0.197
GTIN 04057877002879


Kup
Długość2650 mm
GTIN04057877002879
Masa (kg)0.197
Objętość (dm³)0.106
ProVia Gwarancja1 year
Specyfikacja technicznaAM specification
UPC193134005499
Weight (lb)0.434
Wtyczka kodowaB

Documents

Katalog Outline Drawing -Table (Doc 053) pobierz
Rysunek ProVia Produktow Katalog pobierz

Documents

RENAULT 21361893
RENAULT 738610140
RENAULT 7420509865
VOLVO 20509865
VOLVO 20528654
VOLVO 20528658
VOLVO 20528661
VOLVO 21247154
VOLVO 21361884
VOLVO 21361893
Czujnik indukcyjny z wtyczką

Czujnik indukcyjny z wtyczką