Czujnik indukcyjny z wtyczką

Numer części: PRO0320140

Wymiary (MM x MM x MM): x x
Waga 0.265
GTIN 04057877002817


Kup
Długość4100 mm
GTIN04057877002817
Masa (kg)0.265
Objętość (dm³)0.106
ProVia Gwarancja1 year
Specyfikacja technicznaAM specification
UPC193134004676
Weight (lb)0.584
Wtyczka kodowaA

Documents

Katalog Outline Drawing -Table (Doc 053) pobierz
Rysunek ProVia Produktow Katalog pobierz

Documents

RENAULT 21361881
RENAULT 738610139
RENAULT 7420509869
VOLVO 20509869
VOLVO 20554956
VOLVO 20554958
VOLVO 21247161
VOLVO 21361881
Czujnik indukcyjny z wtyczką

Czujnik indukcyjny z wtyczką