Zestaw: Klocek hamulcowy

Numer części: 3409020022

Wymiary (MM x MM x MM): x x
Waga 10.98
GTIN 04057877000110
Kategoria:


Kup
Akcesoria6 springs
Calculated Weight (kg)0
Długość250 mm
GTIN04057877000110
Głębokość 28.25 mm
Ilość w opakowaniu4 l/min
Masa (kg)10.98
Numer WVA29030, 29053, 29083, 29084, 29113, 29114
Objętość (dm³)6.84
ProVia Gwarancja1 rok
Specyfikacja technicznaAM specification
UPC193134000067
Weight (lb)24.21
Wysokość108.4 mm
Zastosowanie w hamulcachMeritor D3, D-ELSA 1

Documents

Katalog Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Plakat Brake pad kits for air disc brakes in commercial vehicles pobierz
Plakat ProVia brake pads for commercial vehicles pobierz
Rysunek Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Katalog ProVia Katalog Produktów pobierz

Documents

SETRA 8285388435
KÄSSBOHRER 68320504NGZ
KÄSSBOHRER 8285388435
KÄSSBOHRER 8285388533
KÄSSBOHRER 8285408463
KÄSSBOHRER 8285408534
KÄSSBOHRER 8285521000
KÄSSBOHRER 8285522000
KÄSSBOHRER 8285525000
KÄSSBOHRER 8285526000
MAN 81508205006
MAN 81508205020
MAN 81508205040
MAN 81508205047
MAN 81508205060
MAN 81508205064
MAN 81508205066
MAN 81508205068
MAN 81508205078
MAN 81508205087
MAN 81508205091
MAN 81508206000
MAN 81508206002
MAN 81508206004
MAN 81508206014
MAN 81508206016
MAN 81508206025
MAN 81508206034
MAN 81508206036
MAN 81508206044
MAN 81508206046
MAN 8150820646
MAN 81508226044
MERCEDES-BENZ 24200820
MERCEDES-BENZ 24205520
MERCEDES-BENZ 34208420
MERCEDES-BENZ A0024200820
MERCEDES-BENZ A0024205520
MERCEDES-BENZ A0034208420
MERITOR MDP5038
MERITOR MDP5065
RENAULT 5001823000
RENAULT 5001854342
SETRA 8285388435
Zestaw: Klocek hamulcowy

Zestaw: Klocek hamulcowy