Zawór regulacji wysokości platformy

Numer części: PRO0321200

Wymiary (MM x MM x MM): x x
Waga 1.573
GTIN 04057877004675


Kup
Calculated Weight (kg)0
Długość uchwytu122 mm
FunkcjaAutomatyczny powrót
GTIN04057877004675
Gwint portu 1M16 x 1.5
Gwint portu 21M12 x 1.5
Gwint portu 22M12 x 1.5
Gwint portu 23M12 x 1.5
Gwint portu 24M12 x 1.5
kodBez funkcji "Czuwak”
Maks. ciśnienie robocze8.5 bar
Masa (kg)1.573
Objętość (dm³)3.24
Odległość między otworami55.0 mm
Oprawa4 x M8
ProVia Gwarancja1 rok
Specyfikacja technicznaAM specification
Zakres temperatur-40°C to +80°C

Documents

Katalog Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Rysunek ProVia Produktow Katalog pobierz

Documents

Feldbinder 1016901
KÄSSBOHRER 21151103133
KÖGEL 338023
KÖGEL 338023/0
KÖGEL 3380230
KRONE 505813933
KRONE 58139330
LECITRAILER 4110861
SCANIA 1934915
Tirsan 21151103133
VOLVO WA4630321200
Zawór regulacji wysokości platformy

Zawór regulacji wysokości platformy