Osuszacz jednokomorowe

Numer części: PRO1220080

Wymiary (MM x MM x MM): x x
Waga 3.834
GTIN 04057877007225
Kategoria:


Kup
Calculated Weight (kg)0
GTIN04057877007225
Masa (kg)3.834
Objętość (dm³)12.35
ProVia Gwarancja1 rok
Specyfikacja technicznaAM specification
Vehicle TypeTRUCK

Documents

Katalog Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Rysunek Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Katalog ProVia Katalog Produktów pobierz

Documents

EVOBUS A0014312215
KNORR-BREMSE K023357
MERCEDES-BENZ 0004310415
MERCEDES-BENZ 0004312215
MERCEDES-BENZ 0014310415
MERCEDES-BENZ 0014310715
MERCEDES-BENZ 0014310717
MERCEDES-BENZ A0014312215
SCANIA 390854
Osuszacz jednokomorowe

Osuszacz jednokomorowe