Siłownik hamulcowy sprężynowy CAM 24/24-65mm

Numer części: PRO4310010

Wymiary (MM x MM x MM): x x
Waga 9.994
GTIN 04057877001988


Kup
Ciśnienie zwalniania4.9 bar
Długości śrub39.5 mm
Długość całkowita275.0 mm
Długość popychacza77 mm
Długość popychacza bez jarzma44.65 mm
GTIN04057877001988
Gwint popychaczaM16 x 1.5
Gwint portu 11M16 x 1.5 JED-152
Gwinty śrubM16 x 1.5
JarzmoScrewed
Maks. ciśnienie robocze10.0/8.5 bar
Masa (kg)9.994
Odległość między śrubami120.6 mm
Port/złącze połączeniaM16×1.5 / –
Port: Ciśnienie robocze (P emaks.)11: 10 bar (13 bar), 12: 8.5 bar (11 bar)
ProVia Gwarancja1 rok
Push-rod length + yoke (middle of yoke)77 mm
Siła wyjściowa hamulca roboczego9.0 kN
Siła wyjściowa hamulca sprężynowego5.8-10 kN
Skok65/65 mm
Specyfikacja połączeniaJED-152
Specyfikacja technicznaAM specification
Typ24/24
Typ jarzma mocującegoScrewed
Typ pracyCam
UPC193134005345
Weight (lb)22.03
WersjaBez butów
Widełki16.0 mm
Wyliczona masa (kg)0
Wyliczona objętość (dm³)17.36
Zakres temperatur-40°C to +80°C

Documents

Katalog Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Rysunek ProVia Produktow Katalog pobierz

Documents

DAF 1505199R
PACCAR 1505115R
PACCAR 1505199R
SCANIA 1313815
SCANIA 1313817
SCANIA 1313819
SCANIA 1313821
SCANIA 1313822
SCANIA 1331412
SCANIA 1372909
SCANIA 1372910
SCANIA 1372911
SCANIA 1412859
SCANIA 1412860
SCANIA 1446042
SCANIA 1446043
SCANIA 1446048
SCANIA 1446049
SCANIA 1446050
SCANIA 1505334
SCANIA 1505335
SCANIA 1505336
SCANIA 1734796
SCANIA 1903631
SCANIA 1935411
SCANIA 20466606
SCANIA 205332
SCANIA 570834
SCANIA 570835
SCANIA 570844
SCANIA 570845
SCANIA 571778
SCANIA 571784
VOLVO 1446042
VOLVO 20410154
VOLVO 20466202
VOLVO 20466204
VOLVO 20466606
VOLVO 205332
Siłownik hamulcowy sprężynowy CAM 24/24-65mm

Siłownik hamulcowy sprężynowy CAM 24/24-65mm