| Aksesuarlar | 4 springs, 2 plates, 2 roll pins, 2 pins, 2 washers and 2 rubber caps |
| Ağırlık (lb) | 21.76 |
| Brake application | BPW TB4309 |
| Derinlik | 29.7 mm |
| GTIN | 04057877038052 |
| Hesaplanan Ağırlık (kg) | 0 |
| Hesaplanan Hacim (dm³) | 2.838 |
| Product category | Repair Kit |
| Technical specification | AM specification |
| Teslim edilen miktar | 4 pcs |
| UPC | 193134008124 |
| Uzunluk | 210.7 mm |
| Weight (kg) | 9.87 |
| WVA numarası | 29228 |
| Yükseklik | 108.8 mm |
Takım: Fren Balatası
Material Number: 3403190042| Boyutlar (MM x MM x MM): | 215 x 120 x 110 |
| Ağırlık | 9.87 |
| GTIN | 04057877038052 |
Satın Al
Yerine Geçtiği

