| Ağırlık (lb) | 7.496 |
| Clamp Band | 172 mm |
| Cıvata dişleri | M16 x 1.5 |
| Cıvatalar arasındaki mesafe | 120.6 mm |
| Cıvata uzunlukları | 42.5 mm |
| GTIN | 04057877018412 |
| Hesaplanan Ağırlık (kg) | 0 |
| Hesaplanan Hacim (dm³) | 5.6 |
| Kelepçe bandı pozisyonu | 20° |
| Port (Yan) | M16 x 1.5 |
| Port (Üst) | M16 x 1.5 |
| Port: Çalışma basıncı [P emaks.] | 10.2 |
| Port Açısı | 0° |
| Product category | Device |
| ProVia Garanti | 1 yıl |
| Silindir Uzunluğu | 102 |
| Standart | TÜV certificate |
| Strok | 57.0 mm |
| Sıcaklık aralığı | -40°C to +80°C |
| Technical specification | AM specification |
| UPC | 193134006434 |
| Weight (kg) | 3.4 |
| Yapı tarzı | 16 |
| İtme çubuğu uzunluğu | 15 mm |
Brake Chamber disc 16
Material Number: PRO7147100| Boyutlar (MM x MM x MM): | 200 x 175 x 160 |
| Ağırlık | 3.4 |
| GTIN | 04057877018412 |
Satın Al
Dokümanlar
| certificate | provia_tristop_16_stroke_57_bc0204.0.pdf | indir |
| certificate | tuv_brake_chamber_disc.pdf | indir |
| Drawing | Outline Drawing (Doc 005) | indir |
| Catalog | provia_product-catalogue_en.pdf | indir |
Yerine Geçtiği
| ASHOK LEYLAND | 445332068 |
| DAF | 1505241 |
| EVOBUS | A0064205224 |
| FAYMONVILLE | 13844 |
| FELDBINDER | 007912 |
| FELDBINDER | 7912 |
| FRUEHAUF | AJV4526 |
| GOLDHOFER | 169345 |
| HENDRICKSON | 4231047100 |
| KEMPF | 2001001 |
| KEMPF | 2001036 |
| KÖGEL | 334652 |
| KRONE | 505812866 |
| KRONE | 5058128660 |
| KRONE | 5812866 |
| KRONE | 58128660 |
| LECITRAILER | 4110711 |
| MERCEDES-BENZ | 0064205224 |
| MERCEDES-BENZ | 64205224 |
| MERCEDES-BENZ | A0064205224 |
| NOOTEBOOM | 14338 |
| NOOTEBOOM | 1815504 |
| PACCAR | 1505241 |
| SAF | 3454106560 |
| SAF | 3454108160 |
| SAF | 4454106560 |
| SAF | 4454108160 |
| SCANIA | 1932621 |
| VALX | 50397001 |
| VOLVO | WA4231047100 |
| VOLVO | WA4231047100 |




