| Ağırlık (lb) | 6.173 |
| Aşınma ölçümü | No |
| GTIN | 04057877040611 |
| Hesaplanan Ağırlık (kg) | 0 |
| Hesaplanan Hacim (dm³) | 6.808 |
| Maks. çalışma basıncı | 10.0 bar |
| Product category | Device |
| ProVia warranty | 1 year |
| Strok | 76.0 mm |
| Sıcaklık aralığı | -40°C to +80°C |
| Technical specification | AM specification |
| UPC | 193134008414 |
| Uzunluk | 393 mm |
| Weight (kg) | 2.8 |
| Yataklama | 4x Ø 9.0 mm |
| Yağ girişi | Brake Fluid |
| İtme çubuğu dişi | Ball R6 |
Debriyaj alt merkez
Material Number: PRO4110100| Boyutlar (MM x MM x MM): | 393 x 122 x 142 |
| Ağırlık | 2.8 |
| GTIN | 04057877040611 |
Satın Al
Dokümanlar
| Drawing | Outline Drawing (Doc 005) | indir |
Yerine Geçtiği
| SAIC-IVECO HONGYAN | 1602-500520 |




