| Aktivasyon Açısı | 85° |
| Delikler arasındaki mesafe | 80.0 mm |
| GTIN | 04057877007614 |
| Hesaplanan Ağırlık (kg) | 0 |
| Hesaplanan Hacim (dm³) | 2.062 |
| Maks. çalışma basıncı | 10.0 bar |
| Port dişi 1 | M16 x 1.5 JED - 464 |
| Port dişi 21 | M16 x 1.5 JED - 464 |
| Port dişi 22 | M16 x 1.5 JED - 464 |
| Portlar | M16 x 1.5 VOSS |
| Product category | Device |
| ProVia Garanti | 1 yıl |
| Sıcaklık aralığı | -40°C to +80°C |
| Technical specification | AM specification |
| Weight (kg) | 0.615 |
| Yapı tarzı | Working Medium Air |
| Yataklama | 2x M6 |
| Çalışma basıncı | 5.9 bar |
El Fren Valfi
Material Number: PRO6450080| Boyutlar (MM x MM x MM): | 220 x 125 x 75 |
| Ağırlık | 0.615 |
| GTIN | 04057877007614 |
Satın Al
Dokümanlar
| Catalog | provia_product-catalogue_en.pdf | indir |
| Drawing | pro6450080____005_dascheck_b2_page-1---notset_tif.pdf | indir |
| Service information | service-information_hbv_961723xxxx_961724xxxx_en.pdf | indir |
Yerine Geçtiği
| DAF | 1505331 |
| SCANIA | 1935564 |
| VOLVO | 6792610 |




