| Aksesuarlar | 6 springs |
| Ağırlık (lb) | 16.76 |
| Derinlik | 32 mm |
| Fren Uygulaması | WABCO PAN™22 |
| GTIN | 04057877000035 |
| Hesaplanan Ağırlık (kg) | 0 |
| Hesaplanan Hacim (dm³) | 6.498 |
| Product category | Repair Kit |
| ProVia Garanti | 1 yıl |
| Technical specification | AM specification |
| Teslim edilen miktar | 4 l/min |
| UPC | 193134001033 |
| Uzunluk | 210 mm |
| Weight (kg) | 7.6 |
| WVA numarası | 29336, 29162 |
| Yükseklik | 109.6 mm |
Takım: Fren Balatası
Material Number: 3402250002| Boyutlar (MM x MM x MM): | 285 x 76 x 300 |
| Ağırlık | 7.6 |
| GTIN | 04057877000035 |
Satın Al
Dokümanlar
| Poster | Brake pad kits for air disc brakes in commercial vehicles | indir |
| Poster | ProVia brake pads for commercial vehicles | indir |
| Drawing | outline drawing (doc 005) | indir |
| Catalog | provia_product-catalogue_en.pdf | indir |
Yerine Geçtiği
| SAF | 3057008400 |
| SAF | 3057008401 |
| SCHMITZ CARGOBULL | 101449 |
| SCHMITZ CARGOBULL | 1068118 |
| SCHMITZ CARGOBULL | 1101449 |
| SCHMITZ CARGOBULL | 1195232 |
| SCHMITZ CARGOBULL | SCB1068118 |


