| Aksesuarlar | 4 springs |
| Ağırlık (lb) | 21.36 |
| Brake application | Knorr-Bremse SL7 - Mercedes |
| Derinlik | 29.7 mm |
| GTIN | 04057877038069 |
| Hesaplanan Ağırlık (kg) | 0 |
| Hesaplanan Hacim (dm³) | 3.381 |
| Important information | 3403190062 is not intended for (re)sale in Germany and will not be delivered to Germany. |
| Product category | Repair Kit |
| Technical specification | AM specification |
| Teslim edilen miktar | 2 pcs of each WVA |
| UPC | 193134008209 |
| Uzunluk | 244.5 mm |
| Weight (kg) | 9.69 |
| WVA numarası | 29300 and 29301 |
| Yükseklik | 113.3 mm |
Takım: Fren Balatası
Material Number: 3403190062| Boyutlar (MM x MM x MM): | 245 x 120 x 115 |
| Ağırlık | 9.69 |
| GTIN | 04057877038069 |
Satın Al
Yerine Geçtiği
| MERCEDES-BENZ | A0064201420 |

