Zástrčka konektoru s kabelem, 7-pole, 24V

Číslo materiálu: PRO5310102

Rozměry (MM x MM x MM): x x
Hmotnost 0.269
GTIN 04057877005146


Koupit
Barevné kódováníYes
Calculated Volume (dm³)0.724
CertifikaceISO 7638, ISO 4091, GGVS/ADR
GTIN04057877005146
Montážní typy kolíkůWelded: 895 801 770 4
Napětí24 V
PopisPlug ABS/EBS 7-pole
ProVia Záruka1 year
Technical SpecificationAM specification
Teplotní rozsah-40°C to +80°C
Weight (kg)0.269

Documents

Catalog ProVia Katalog Produktů Stáhnout
Installation instruction ProVia Katalog Produktů Stáhnout
Drawing Outline Drawing (Doc 005) Stáhnout
Installation instruction ProVia KONEKTOR 7PÓLOVÝ Schéma obsazení Stáhnout

Documents

KÖGEL 6500664
LOHR A05101381
Nooteboom 0310051
Nooteboom 1611110
PACCAR 1505282
SCANIA 1934646
Schmitz 1095562
VAN HOOL 10760920
Zástrčka konektoru s kabelem, 7-pole, 24V

Zástrčka konektoru s kabelem, 7-pole, 24V