Wtyczka przyłączeniowa z kablem

Numer części: PRO5310102

Wymiary (MM x MM x MM): x x
Waga 0.269
GTIN 04057877005146


Kup
CertyfikatyISO 7638, ISO 4091, GGVS/ADR
GTIN04057877005146
Kolorowe oznaczenieYes
Masa (kg)0.269
Napięcie24 V
Objętość (dm³)0.724
OpisPlug ABS/EBS 7-pole
ProVia Gwarancja1 year
Specyfikacja technicznaAM specification
Typ montażu stykówWelded: 895 801 770 4
Zakres temperatur-40°C to +80°C

Documents

Katalog Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Instrukcja instalacji ProVia Produktow Katalog pobierz
Rysunek Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Instrukcja instalacji ProVia WTYCZKA 7-STYKOWA Schemat połączeń pobierz

Documents

KÖGEL 6500664
LOHR A05101381
Nooteboom 0310051
Nooteboom 1611110
PACCAR 1505282
SCANIA 1934646
Schmitz 1095562
VAN HOOL 10760920
Wtyczka przyłączeniowa z kablem

Wtyczka przyłączeniowa z kablem