Jistící ventil Víceokruhové

Číslo materiálu: PRO9340050

Rozměry (MM x MM x MM): x x
Hmotnost 1.838
GTIN 04057877003234


Koupit
Closing pressure dynamic 217.0 bar
Closing pressure dynamic 227.0 bar
Closing pressure dynamic 234.5 bar
Closing pressure dynamic 244.5 bar
GTIN04057877003234
KomentářePressure limit 10.0 (circuit 1+2), 8.5 (circuit 3+4)
Max. provozní tlak13.0 bar
Objem balení (dm³)7.65
Otevírací tlak přípojky 219 bar
Otevírací tlak přípojky 229 bar
Otevírací tlak přípojky 237.5 bar
Otevírací tlak přípojky 247.5 bar
Plnicí tlak4.5 bar
Technical SpecificationAM specification
Uzavírací tlak≥7.0 (obvod 1+2), ≥4.5 (obvod 3+4)
Vypočtená hmotnost (kg)0
Weight (kg)1.838
Záruka ProVia1 rok
Závit přípojky 1M22 x 1.5
Závit přípojky 22M22 x 1.5
Závit přípojky 23M12 x 1.5
Závit přípojky 24M12 x 1.5
Závit přípojky 26M22 x 1.5

Documents

Catalog ProVia Katalog Produktů Stáhnout
Drawing ProVia Katalog Produktů Stáhnout

Documents

DAF 1519211R
EVOBUS A0034315706
KNORR-BREMSE II37680
KNORR-BREMSE II37680004
KNORR-BREMSE II37680N50
MAN ZG046430002
MERCEDES-BENZ A0034315406
MERCEDES-BENZ A0034315706
MERCEDES-BENZ A0034316106
MERCEDES-BENZ A0034316806
RENAULT 5021170905
Sanwa Seiki 1571020002
SCANIA 1935509
SCANIA 1935510
Jistící ventil Víceokruhové

Jistící ventil Víceokruhové