Zawór zabezpieczający multi-circuit

Numer części: PRO9340050

Wymiary (MM x MM x MM): x x
Waga 1.838
GTIN 04057877003234


Kup
Ciśnienie otwarcia 219 bar
Ciśnienie otwarcia 229 bar
Ciśnienie otwarcia 237.5 bar
Ciśnienie otwarcia 247.5 bar
Ciśnienie zamknięcia≥7.0 (obwód 1+2), ≥4.5 (obwód 3+4)
Ciśnienie ładowania4.5 bar
Closing pressure dynamic 217.0 bar
Closing pressure dynamic 227.0 bar
Closing pressure dynamic 234.5 bar
Closing pressure dynamic 244.5 bar
GTIN04057877003234
Gwint portu 1M22 x 1.5
Gwint portu 22M22 x 1.5
Gwint portu 23M12 x 1.5
Gwint portu 24M12 x 1.5
Gwint portu 26M22 x 1.5
KomentarzePressure limit 10.0 (circuit 1+2), 8.5 (circuit 3+4)
Maks. ciśnienie robocze13.0 bar
Masa (kg)1.838
ProVia Gwarancja1 rok
Specyfikacja technicznaAM specification
Wyliczona masa (kg)0
Wyliczona objętość (dm³)7.65

Documents

Katalog Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Rysunek ProVia Produktow Katalog pobierz

Documents

DAF 1519211R
EVOBUS A0034315706
KNORR-BREMSE II37680
KNORR-BREMSE II37680004
KNORR-BREMSE II37680N50
MAN ZG046430002
MERCEDES-BENZ A0034315406
MERCEDES-BENZ A0034315706
MERCEDES-BENZ A0034316106
MERCEDES-BENZ A0034316806
RENAULT 5021170905
Sanwa Seiki 1571020002
SCANIA 1935509
SCANIA 1935510
Zawór zabezpieczający multi-circuit

Zawór zabezpieczający multi-circuit