Jednokomorový vysoušeč vzduchu

Číslo materiálu: PRO4100030

Rozměry (MM x MM x MM): x x
Hmotnost 3.5
GTIN 04057877002725
Kategorie:


Koupit
GTIN04057877002725
Max. provozní tlak13.0 bar
Objem balení (dm³)6.734
Port thread 4/231/4" - 18 NPTF
Provozní rozsah1.3 ±0.4 bar
Přípojky1, 21: M22×1.5; 4, 22, 23: M12×1.5
Technical SpecificationAM specification
Teplotní rozsah-40°C to +65°C
Typ patronyDesikant Kazeta
Vypočtená hmotnost (kg)0
Vypínací tlak8.3±0.3 bar
VytápěníPRO 410 920 2
VýfukJED-463-1
Weight (kg)3.5
Záruka ProVia1 rok
Závit přípojky 3JED-463-1
Závit přípojky 21M22 x 1.5
Závit přípojky 22M12 x 1.5

Documents

Catalog Outline Drawing (Doc 005) Stáhnout
Drawing Outline Drawing (Doc 005) Stáhnout
Catalog ProVia Katalog Produktů Stáhnout

Documents

YUTONG 352900019
ASHOK LEYLAND Z442174840537
CNHTC WG9100368471/2
CNHTC WG91003684712
DAEWOO 3454401440
DAEWOO 3454402010
DAEWOO Z442174840537
DAF 1505967
DAF 1517963
EVOBUS 8285407000
EVOBUS 82854070000
EVOBUS A0004318815
FAW S3511010G14ZD
Faymonville 201802
FORD 2TA607349
FOTON 11133356F0001
FOTON 1120835680050
FOTON 1417035600070
FOTON 1513335609006
FOTON 1612135600070
GOLDHOFER 254559
IRISBUS 980829
IRISBUS 981819
IVECO 106934
IVECO 500004419
IVECO 7000343220
IVECO 980829
IVECO 981819
JOHN DEERE AL202707A
Kinglong 235200110
Kinglong 35XB211010
KNORR-BREMSE II30448
KNORR-BREMSE LA8234
KÖGEL 322795
LIEBHERR 502656508
LIEBHERR 502657308
LOHR F00291814
MAFI 0005660020
MAN 2TA607349
MAN 81521016029
MAN 81521026023
MAN 81521026027
MAN 81521026029
MAN 81521026048
MAN 88521026001
MAN 99100360454
MAN 99100360471
MERCEDES-BENZ 29AD002
MERCEDES-BENZ 502657308
MERCEDES-BENZ 8285407000
MERCEDES-BENZ A0004318815
NEOPLAN 11017447
NEOPLAN 110273400
NEOPLAN 1102734544140
NEOPLAN 502657308
NISSAN 47540D6400
OTOKAR 13C0108085AA
PACCAR 1517963
SCANIA 1932680
SCANIA 390854
SOLARIS 1102734000
STEYR 526031205010
STEYR 79200360240
STEYR 99100360471
Terex-Demag 38761840
Terex-Demag 38761840
VDL Bus 20235240
VDL Bus 20266313
VDL Bus 235240
VDL Bus 266313
VOLVO 1183403
VW 2TA607349
YUTONG 352900019
Jednokomorový vysoušeč vzduchu

Jednokomorový vysoušeč vzduchu