Pružinový válec CAM 24/24-57mm

Číslo materiálu: PRO4210020

Rozměry (MM x MM x MM): x x
Hmotnost 10.41
GTIN 04057877001971


Koupit
Calculated Volume (dm³)28.4
Celková délka265.0 mm
Délka tlačné tyče290 mm
Délka tlačné tyče bez třmenu257.45 mm
Délky šroubů 39.5 mm
GTIN04057877001971
Konstrukční vzor24/24
Max. provozní tlak 10.0/8.5 bar
Port: Provozní tlak [P emax.]11: 10 bar (13 bar), 12: 8.5 bar (11 bar)
ProVia Záruka1 year
Push-rod length + yoke (middle of yoke)290 mm
Připojovací port / armaturaM22×1.5 / M22×1.5
Specifikace připojeníJED-388-0
Technical SpecificationAM specification
Teplotní rozsah-40°C to +80°C
Tlak při uvolnění5.5 bar
Typ operaceCam
Typ upevnění třmenuWelded: 895 801 770 4
TřmenScrewed
UPC193134005321
verzeWithout boot
Vzdálenost mezi šrouby 120.6 mm
Výstupní síla provozní brzdy9.0 kN
Výstupní síla pružinové brzdy6.8-11 kN
Weight (kg)10.41
Weight (lb)22.95
Zdvih57/57 mm
Závit portu 11M22 x 1.5 JED-388-0
Závit tlačné tyčeM16 x 1.5
Závit šroubuM16 x 1.5
Čepy vidlice14.0 mm

Documents

Catalog ProVia Katalog Produktů Stáhnout
Drawing ProVia Katalog Produktů Stáhnout

Documents

DAF 0867215
DAF 0867215R
DAF 1446705R
DAF 1487296
DAF 1487296R
DAF 1506655R
DAF 1519158
DAF 1523549
DAF 1523549R
DAF 867215
EVOBUS A0234204918
KÖGEL 6500690
LIEBHERR 571538008
MAFI 0005680012
MAN 2V5615331E
MAN 2V5615332E
MAN 81504106540
MAN 81504106551
MAN 81504106552
MAN 81504106608
MAN 81504106609
MAN 81504106609
MAN 81504106610
MAN 81504106618
MAN 81504106619
MAN 81504106620
MAN 81504106684
MAN 81504109540
MAN 81504109551
MAN 81504109552
MAN 85504106002
NEOPLAN 81504106608
NEOPLAN 81504106609
NEOPLAN 81504106610
PACCAR 0867215R
PACCAR 1487296R
RENAULT 5021170336
SCANIA 1935401
SCANIA 1935471
SCANIA 2089719
SCHMITZ CARGOBULL 1020765
SCHMITZ CARGOBULL 1020766
TERBERG-BENSCHOP V1573854
Terex-Demag 25509640
Pružinový válec CAM 24/24-57mm

Pružinový válec CAM 24/24-57mm