Odbrzďovací ventily přípojného vozidla

Číslo materiálu: PRO5270040

Rozměry (MM x MM x MM): x x
Hmotnost 0.183
GTIN 04057877004941


Koupit
Calculated Volume (dm³)0.756
GTIN04057877004941
Konstrukční vzorRelease valve
Max. provozní tlak 8.5 bar
nástavbaMounting holes
OvládáníYellow
ProVia Záruka1 year
Technical SpecificationAM specification
Teplotní rozsah-40°C to +80°C
VerzeSingle
Vstupní portM16×1.5
Vzdálenost mezi otvory 44.0 mm
Weight (kg)0.183
Závit portu 1-2Ø 7.0 mm
Závit portu 2Ø 21.5 mm
Závit portu 3M16 x 1.5

Documents

Catalog Outline Drawing (Doc 005) Stáhnout
Drawing Outline Drawing (Doc 005) Stáhnout
Catalog ProVia Katalog Produktů Stáhnout

Documents

ZORZI 1013065
DAF 1325331
ERF 1065271
Feldbinder 006712
FRUEHAUF A-FA4271-008
FRUEHAUF AFA4271008
FRUEHAUF ASX0694001AFA0775
FRUEHAUF CF351221AJA09501
FRUEHAUF M059411
GOLDHOFER 152092
HENDRICKSON 963/006/001/0
HENDRICKSON 9630060010
IVECO 08193547
IVECO 8193547
KEMPF 2102005
KRONE 500945021
LANGENDORF 1133255
LECITRAILER 4110241
LEYLAND-DAF FBU3268
LOHR A05020211
MAN 1065271
Meiller 39004882
Meiller 796890
Meiller 79689039004882
NEOPLAN 07128000
NEOPLAN 7128000
Nooteboom 08054
NOOTEBOOM 308063
Nooteboom 308063
ORTHAUS 49501101000
OTOKAR A-IF0772
OTOKAR AIF0772
RENAULT 5021170428
SCANIA 2090268
SCHMITZ CARGOBULL 053010
SCHWARZMÜLLER 9141
Terex-Demag 32413640
ZORZI 1013065
Odbrzďovací ventily přípojného vozidla

Odbrzďovací ventily přípojného vozidla