Odbrzďovací ventily přípojného vozidla

Číslo materiálu: PRO5270050

Rozměry (MM x MM x MM): x x
Hmotnost 0.609
GTIN 04057877004989


Koupit
GTIN04057877004989
KomentářeSe zpětným ventilem; s krycím portem
Max. provozní tlak8.5 bar
Nástavbamontážní otvory
Objem balení (dm³)1.77
OvládáníYellow
Rozteč děr44.0 mm
Technical SpecificationAM specification
Teplotní rozsah-40°C to +80°C
TypOdbrzďovací ventil
Verzejediný
Vstupní přípojkaM16×1.5
Vypočtená hmotnost (kg)0
Weight (kg)0.609
Záruka ProVia1 rok
Závit přípojky 1–2Ø 7.0 mm
Závit přípojky 2Ø 21.5 mm
Závit přípojky 3M22 x 1.5

Documents

Catalog Outline Drawing (Doc 005) Stáhnout
Drawing Outline Drawing (Doc 005) Stáhnout

Documents

ZORZI 1013171
DAF 1519270
DOLL 7069646
Faymonville 7886
Feldbinder 6916
Feldbinder 6916
GOLDHOFER 164265
HALDEX 352044001
HALDEX 352045000
HALDEX 352045001
KÄSSBOHRER 21151103260
KÄSSBOHRER 8283012000
KEMPF 2102006
KNORR-BREMSE AE4247
KNORR-BREMSE II36131
KÖGEL 336490
KRONE 505812423
KRONE 5812423/0
KRONE 58124230
KRONE 58124231
LANGENDORF 1133254
LECITRAILER 4112002
LIEBHERR 10102276
LOHR 9630010510
LOHR A05021210
LOHR A05021210
Meiller 39004884
Meiller 796892
Meiller 79689239004884
NEOPLAN 07133000
NEOPLAN 7133000
Nooteboom 10658
NOOTEBOOM 1319581
Nooteboom 1319581
ORTHAUS 49500466000
ORTHAUS 495060
OTOKAR A-IF0503
OTOKAR AIF0503
PACCAR 1506448
SAMRO 4001199
SCANIA 2090266
SCANIA 2090267
Schmitz 8283012000
SCHMITZ CARGOBULL 052190
SCHMITZ CARGOBULL 1060742
SCHWARZMÜLLER 36006
Tirsan 21151103260
VOLVO WA9630010530
ZORZI 1013171
Odbrzďovací ventily přípojného vozidla

Odbrzďovací ventily přípojného vozidla