Podwójny siłownik membranowy

Numer części: PRO0000090

Wymiary (MM x MM x MM): x x
Waga 9
GTIN 04057877005887


Kup
CertyfikatySAE & TÜV
Ciśnienie robocze8.5 bar
Ciśnienie zwalniania4.8 bar
Clamp Band234 mm
Długości śrub38.0 mm
Długość261 mm
Długość popychacza279 mm
Długość popychacza + jarzmo279 mm
Długość śruby mocującej38 mm
GTIN04057877005887
Gwint popychaczaM16 x 1.5
Gwint portuM16×1.5
Gwint portu 11M16 x 1.5
Gwint portu 12M16 x 1.5
Gwinty śrubM16 x 1.5
Gwint śruby mocującejM16×1.5
JarzmoYes
Kołnierz obudowy sprężyny208.5 mm
Maks. ciśnienie robocze10.0 bar
Masa (kg)9
Odległość między śrubami120.6 mm
Położenie opaski zaciskowej45°
ProVia Gwarancja1 rok
Rozmiar24 / 30 mm
Siła sprężyny powrotnej100 N
Skok76.2 mm
Specyfikacja technicznaAM specification
Typ20/30-3.0''
Typ pracyCam
UPC193134001293
Weight (lb)19.84
WersjaBez butów
Widełki13.9 mm
Wyliczona masa (kg)0
Wyliczona objętość (dm³)37.5
Zakres temperatur-40°C to +80°C

Documents

Katalog ProVia Katalog Produktów pobierz
drawing Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Rysunek Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Broszura ProVia Product Brochure for Chinese vehicle applications pobierz

Documents

DAF 0883545
DAF 0883548
DAF 882215
DAF 883545
DAF 883548
DOLL 7013074
Faymonville 133728
Faymonville 133729
HALDEX 1362430001
JOHN DEERE WZ2480211
KÄSSBOHRER 21151105026(NEW)
KÄSSBOHRER 21151105027(NEW)
LANGENDORF 1263086
LANGENDORF 1266839
LECITRAILER 4112040
MAN N2521120014
MAN ZG046310002
Meiller 796886
Meiller 79688639004881
Nooteboom 12176
Nooteboom 2501600
Nooteboom 2502430
PACCAR 0879094
PACCAR 0879095
PACCAR 0883548
SAF 4454113000
SAMRO 4000507
SCANIA 1854664
SCANIA 1935389
SCANIA 1935390
SCANIA 2089705
SCANIA 2089707
SCANIA 2089756
Tirsan 21151105026(NEW)
Tirsan 21151105027(NEW)
VOLVO WA9253761060
Podwójny siłownik membranowy

Podwójny siłownik membranowy