Podwójny siłownik membranowy

Numer części: PRO0000090

Wymiary (MM x MM x MM): x x
Waga 9
GTIN 04057877005887


Kup
CertyfikatySAE & TÜV
Ciśnienie robocze8.5 bar
Ciśnienie zwalniania4.8 bar
Clamp Band234 mm
Clamp band position45°
Długości śrub38.0 mm
Długość261 mm
Długość popychacza279 mm
Długość popychacza + jarzmo279 mm
Długość śruby mocującej38 mm
GTIN04057877005887
Gwint popychaczaM16 x 1.5
Gwint portuM16×1.5
Gwint portu 11M16 x 1.5
Gwint portu 12M16 x 1.5
Gwinty śrubM16 x 1.5
Gwint śruby mocującejM16×1.5
Kołnierz obudowy sprężyny208.5 mm
Maks. ciśnienie robocze10.0 bar
Masa (kg)9
Objętość (dm³)37.5
Odległość między śrubami120.6 mm
ProVia Gwarancja1 year
Rozmiar24 / 30 mm
Siła sprężyny powrotnej100 N
Skok76.2 mm
Specyfikacja technicznaAM specification
TlokYes
Typ20/30-3.0”
Typ pracyCam
UPC193134001293
Weight (lb)19.84
WersjaWithout boot
Widełki13.9 mm
Zakres temperatur-40°C to +80°C

Documents

Katalog TÜV Certificate BC 0189.0 - ProVia Tristop Variants type 24/30 pobierz
drawing Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Rysunek ProVia Produktow Katalog pobierz

Documents

DAF 0882215
DAF 0883545
DAF 0883548
DAF 882215
DAF 883545
DAF 883548
DOLL 7013074
JOHN DEERE WZ2480211
KÄSSBOHRER 21151105026(NEW)
KÄSSBOHRER 21151105027(NEW)
LANGENDORF 1263086
LANGENDORF 1266839
LECITRAILER 4112040
MAN N2521120014
MAN ZG046310002
Meiller 796886
Meiller 79688639004881
Nooteboom 12176
Nooteboom 2501600
Nooteboom 2502430
PACCAR 0879094
PACCAR 0879095
PACCAR 0883548
SAF 4454113000
SCANIA 1854664
SCANIA 1935389
SCANIA 1935390
SCANIA 2089705
SCANIA 2089707
SCANIA 2089756
Tirsan 21151105026(NEW)
Tirsan 21151105027(NEW)
VOLVO WA9253761060
Podwójny siłownik membranowy

Podwójny siłownik membranowy