Zestaw: Klocek hamulcowy

Numer części: 3409010602

Wymiary (MM x MM x MM): x x
Waga 8.2
GTIN 04057877000011
Kategoria:


Kup
Akcesoria4 springs, 2 bolts, 2 splints, 2 washers, 2 small plastic caps, 2 large plastic caps
Długość211 mm
GTIN04057877000011
Głębokość 30 mm
Ilość w opakowaniu4 l/min
Masa (kg)8.2
Numer WVA29095, 29093
Objętość (dm³)6.412
ProVia Gwarancja1 year
Specyfikacja technicznaAM specification
TlokYes
UPC193134001071
Weight (lb)18.08
Wysokość92.5 mm
Zastosowanie w hamulcachKNORR SN6, SB6

Documents

Katalog Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Rysunek ProVia brake pads for commercial vehicles pobierz
Plakat ProVia brake pads for commercial vehicles pobierz
Plakat ProVia Produktow Katalog pobierz

Documents

FRUEHAUF M91000101
GIGANT 9291072
GIGANT 9291073
IVECO 2992336
IVECO 2996468
MAN 81508205017
MAN 81508205094
MAN 81508205098
MAN 81508206008
MAN 81508206022
MAN 81508206058
MAN 81508206059
MAN 81508206060
MERCEDES-BENZ 14211710
MERCEDES-BENZ 24207820
MERCEDES-BENZ 24207920
MERCEDES-BENZ 4210710
MERCEDES-BENZ 4210810
MERCEDES-BENZ 4215010
MERCEDES-BENZ 54202320
MERCEDES-BENZ A0004210710
MERCEDES-BENZ A0004210810
MERCEDES-BENZ A0004215010
MERCEDES-BENZ A0014211710
MERCEDES-BENZ A0024207820
MERCEDES-BENZ A0024207920
MERCEDES-BENZ A0054202320
SAF 3057007800
SAF 3057007801
SAF 5317002400
Zestaw: Klocek hamulcowy

Zestaw: Klocek hamulcowy