Siłownik hamulcowy sprężynowyr CAM 27/24-65mm

Numer części: PRO4990010

Wymiary (MM x MM x MM): x x
Waga 11
GTIN 04057877002749


Kup
Calculated Weight (kg)0
Ciśnienie zwalniania4.9 bar
Długości śrub39.5 mm
Długość całkowita276.0 mm
Długość popychacza297 mm
Długość popychacza bez jarzma247 mm
GTIN04057877002749
Gwint popychaczaM16 x 1.5
Gwint portu 11M16 x 1.5 JED-464-0
Gwinty śrubM16 x 1.5
kod27/24
Maks. ciśnienie robocze10.0/8.5 bar
Masa (kg)11
Objętość (dm³)34.12
Odległość między śrubami120.6 mm
Port/złącze połączeniaM16×1.5 / –
Port: Ciśnienie robocze (P emaks.)11: 10 bar (13 bar), 12: 8.5 bar (11 bar)
ProVia Gwarancja1 rok
Siła wyjściowa hamulca roboczego12.1 kN
Siła wyjściowa hamulca sprężynowego7.5-10 kN
Skok65/65 mm
Specyfikacja połączeniaJED-464-0
Specyfikacja technicznaAM specification
TlokScrewed
Typ jarzma mocującegoScrewed
Typ pracyCam
UPC193134004836
Weight (lb)24.25
WersjaBez butów
Widełki14.0 mm
Zakres temperatur-40°C to +80°C

Documents

Katalog Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Rysunek ProVia Produktow Katalog pobierz

Documents

MERITOR 3276-Y-1143
RENAULT 21994025
RENAULT 5010216959
RENAULT 5010251265
RENAULT 5010260960
RENAULT 7421994025
VOLVO 1079945
VOLVO 20466200
VOLVO 20466201
VOLVO 20533210
VOLVO 20533211
VOLVO 21569207
VOLVO 21988037
VOLVO 21994025
VOLVO 21994026
VOLVO 3986630
Siłownik hamulcowy sprężynowyr CAM 27/24-65mm

Siłownik hamulcowy sprężynowyr CAM 27/24-65mm