Reléový ventil

Číslo materiálu: PRO0110020

Rozměry (MM x MM x MM): x x
Hmotnost 0.825
GTIN 04057877001704
Kategorie:


Koupit
Calculated Volume (dm³)2.535
GTIN04057877001704
KomentářeNon-return
Max. dočasný tlak 13 bar
Max. provozní tlak 10.0 bar
Otevírací tlak0.4 bar
Poměr regulace1:1
Porty1, 3: M22 x 1.5; 2, 4: M16 × 1.5
ProVia Záruka1 year
Provozní tlak10.0 bar
Převaha0.30 bar
Response pressure0.20 bar
Technical SpecificationAM specification
Teplotní rozsah-40°C to +80°C
Typ upevnění pákyBall Ø 14.8
VerzePressure reduction
Weight (kg)0.825
Zaveseni4x M8
Závit portu 1M22 x 1.5
Závit portu 4M16 x 1.5
Závit portu 21M16 x 1.5
Závit portu 22M16 x 1.5

Documents

Catalog Outline Drawing (Doc 005) Stáhnout
Drawing ProVia Katalog Produktů Stáhnout

Documents

MAN ZG046560002
PACCAR 1504903
SCANIA 1342598
SCANIA 1350118
SCANIA 1425183
SCANIA 1935660
Reléový ventil

Reléový ventil