Zawór przekaźnikowy

Numer części: PRO0110020

Wymiary (MM x MM x MM): x x
Waga 0.825
GTIN 04057877001704


Kup
Ciśnienie otwarcia0.4 bar
Ciśnienie robocze10.0 bar
GTIN04057877001704
Gwint portu 1M22 x 1.5
Gwint portu 4M16 x 1.5
Gwint portu 21M16 x 1.5
Gwint portu 22M16 x 1.5
KomentarzeNon-return
Maks. ciśnienie robocze10.0 bar
Maks. ciśnienie tymczasowe13 bar
Masa (kg)0.825
Objętość (dm³)2.535
Porty1, 3: M22 x 1.5; 2, 4: M16 × 1.5
ProVia Gwarancja1 year
Response pressure0.20 bar
Specyfikacja technicznaAM specification
Stopień regulacji1:1
Typ mocowania dźwigniBall Ø 14.8
WersjaPressure reduction
Wyprzedzenie0.30 bar
Zakres temperatur-40°C to +80°C
Zawieszenie4x M8

Documents

Katalog Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Rysunek ProVia Produktow Katalog pobierz

Documents

MAN ZG046560002
PACCAR 1504903
SCANIA 1342598
SCANIA 1350118
SCANIA 1425183
SCANIA 1935660
Zawór przekaźnikowy

Zawór przekaźnikowy