Pružinový válec DISC 24/24-65mm

Číslo materiálu: PRO4810120

Rozměry (MM x MM x MM): x x
Hmotnost 9.782
GTIN 04057877001940


Koupit
Calculated Volume (dm³)14.44
Celková délka286.0 mm
Délka tlačné tyče15 mm
Délky šroubů 43.0 mm
GTIN04057877001940
Konstrukční vzor24/24
Max. provozní tlak 10.0/8.5 bar
Port: Provozní tlak [P emax.]11: 10 bar (13 bar), 12: 8.5 bar (11 bar)
ProVia Záruka1 year
Připojovací port / armaturaM22×1.5 / VOSS 232
Specifikace připojeníJED-388-3
Technical SpecificationAM specification
Teplotní rozsah-40°C to +80°C
Tlak při uvolnění4.9 bar
Typ operaceDisc
UPC193134005314
Vratná síla pružiny220 N
Vzdálenost mezi šrouby 120.6 mm
Výstupní síla provozní brzdy9.0 kN
Výstupní síla pružinové brzdy5.5-10 kN
Weight (kg)9.782
Weight (lb)21.57
Zdvih65/65 mm
Závit portu 11M22 x 1.5
Závit tlačné tyčeBall R8
Závit šroubuM16 x 1.5

Documents

Catalog ProVia Katalog Produktů Stáhnout
Drawing ProVia Katalog Produktů Stáhnout

Documents

MERCEDES-BENZ 0154209218
MERCEDES-BENZ 0154209718
MERCEDES-BENZ 0154209818
MERCEDES-BENZ 0194206618
MERCEDES-BENZ 0194206718
MERCEDES-BENZ A 023 420 81 18
MERCEDES-BENZ A 023 420 82 18
MERCEDES-BENZ A 023 420 83 18
MERCEDES-BENZ A 023 420 84 18
MERCEDES-BENZ A 023 420 85 18
MERCEDES-BENZ A 023 420 86 18
MERCEDES-BENZ A0154209318
MERCEDES-BENZ A0194205618
MERCEDES-BENZ A0194205718
MERCEDES-BENZ A0234205318
MERCEDES-BENZ A0234205418
MERCEDES-BENZ A0234207018
MERCEDES-BENZ A0234207118
MERCEDES-BENZ A0234208518
Pružinový válec DISC 24/24-65mm

Pružinový válec DISC 24/24-65mm