Zawór zwalniania hamulców przyczepy

Numer części: PRO5270050

Wymiary (MM x MM x MM): x x
Waga 0.609
GTIN 04057877004989


Kup
GTIN04057877004989
Gwint portu 1–2Ø 7.0 mm
Gwint portu 2Ø 21.5 mm
Gwint portu 3M22 x 1.5
KomentarzeZ zaworem zwrotnym; z przyłączem pokrywowym
Maks. ciśnienie robocze8.5 bar
Masa (kg)0.609
Montażotwory montażowe
Odległość między otworami44.0 mm
Port zasilaniaM16×1.5
ProVia Gwarancja1 rok
Specyfikacja technicznaAM specification
TypZawór zwalniający
Wariantpojedynczy
Wyliczona masa (kg)0
Wyliczona objętość (dm³)1.77
Zakres temperatur-40°C to +80°C
ZałączanieYellow

Documents

Katalog Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Rysunek Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Katalog ProVia Katalog Produktów pobierz

Documents

ZORZI 1013171
DAF 1519270
DOLL 7069646
Faymonville 7886
Feldbinder 6916
Feldbinder 6916
GOLDHOFER 164265
HALDEX 352044001
HALDEX 352045000
HALDEX 352045001
KÄSSBOHRER 21151103260
KÄSSBOHRER 8283012000
KEMPF 2102006
KNORR-BREMSE AE4247
KNORR-BREMSE II36131
KÖGEL 336490
KRONE 505812423
KRONE 5812423/0
KRONE 58124230
KRONE 58124231
LANGENDORF 1133254
LECITRAILER 4112002
LIEBHERR 10102276
LOHR 9630010510
LOHR A05021210
LOHR A05021210
Meiller 39004884
Meiller 796892
Meiller 79689239004884
NEOPLAN 07133000
NEOPLAN 7133000
Nooteboom 10658
NOOTEBOOM 1319581
Nooteboom 1319581
ORTHAUS 49500466000
ORTHAUS 495060
OTOKAR A-IF0503
OTOKAR AIF0503
PACCAR 1506448
SAMRO 4001199
SCANIA 2090266
SCANIA 2090267
Schmitz 8283012000
SCHMITZ CARGOBULL 052190
SCHMITZ CARGOBULL 1060742
SCHWARZMÜLLER 36006
Tirsan 21151103260
VOLVO WA9630010530
ZORZI 1013171
Zawór zwalniania hamulców przyczepy

Zawór zwalniania hamulców przyczepy