Kit: Brake Pad

Číslo materiálu: 3409022212

Rozměry (MM x MM x MM): x x
Hmotnost 8.719
GTIN 04057877002022
Kategorie:


Koupit
Calculated Volume (dm³)0.6705
Calculated Weight (kg)0
Dodaná kvalita4 l/min
Délka247 mm
GTIN04057877002022
Hloubka 29.25 mm
Použití brzdMeritor ELSA 225-3
ProVia Záruka1 rok
Technical SpecificationAM specification
UPC193134001163
Výška106.9 mm
Weight (kg)8.719
Weight (lb)19.22
Číslo WVA29174

Documents

Catalog ProVia Katalog Produktů Stáhnout
Poster Brake pad kits for air disc brakes in commercial vehicles Stáhnout
Poster ProVia brake pads for commercial vehicles Stáhnout
Drawing Outline Drawing (Doc 005) Stáhnout

Documents

VOLVO 21496550
RENAULT 5001864364
RENAULT 7421399929
VOLVO 20526568
VOLVO 20560412
VOLVO 20568711
VOLVO 20568714
VOLVO 21024701
VOLVO 21024702
VOLVO 21352570
VOLVO 21496550
Kit: Brake Pad

Kit: Brake Pad