Brzdový ventil přívěsu

Číslo materiálu: PRO6480010

Rozměry (MM x MM x MM): x x
Hmotnost 1.652
GTIN 04057877004620


Koupit
FunkcePřevaha
GTIN04057877004620
Max. provozní tlak8.5 bar
Nástavba2x Ø 11.0 mm
Objem balení (dm³)7.2
PřípojkyM22×1.5
Rozsah nastavení1 bar
Rozteč děr71.0 mm
Technical SpecificationAM specification
Teplotní rozsah-40°C to +80°C
TypPouze nouzový ventil
Vypočtená hmotnost (kg)0
Weight (kg)1.652
Záruka ProVia1 rok
Závit přípojky 1M22 x 1.5 JED152
Závit přípojky 23x M22 x 1.5 JED - 152
Závit přípojky 3Tlumič
Závit přípojky 4M16 x 1.5 JED - 152
Závit přípojky 12M22 x 1.5 JED - 152

Documents

Catalog ProVia Katalog Produktů Stáhnout
Drawing ProVia Katalog Produktů Stáhnout

Documents

DAF 1359971
DOLL 8143072
Faymonville 10553
Feldbinder 005353
GOLDHOFER 163414
HENDRICKSON HB100197
KEMPF 2101010
KÖGEL 336489
KRONE 5811159
KRONE 58111590
LANGENDORF 1133360
LECITRAILER 4110691
LIEBHERR 10010314
LIEBHERR 10102274
MAN N2521160024
Meiller 796894/39004885
Meiller 79689439004885
Nooteboom 08061
NOOTEBOOM 308033
Nooteboom 308033
ORTHAUS 49500111001
RENAULT 5021208761
SAF 05400011300
SCANIA 2090069
Schmitz 052504
Schmitz INS0120027
SCHMITZ CARGOBULL 52504
SCHWARZMÜLLER 7241
VAN HOOL 10536639
Brzdový ventil přívěsu

Brzdový ventil přívěsu