Zawór hamulcowy przyczepy

Numer części: PRO6480010

Wymiary (MM x MM x MM): x x
Waga 1.652
GTIN 04057877004620


Kup
FunkcjaPrzewaga
GTIN04057877004620
Gwint portu 1M22 x 1.5 JED152
Gwint portu 23x M22 x 1.5 JED - 152
Gwint portu 3Tłumik
Gwint portu 4M16 x 1.5 JED - 152
Gwint portu 12M22 x 1.5 JED - 152
Maks. ciśnienie robocze8.5 bar
Masa (kg)1.652
Montaż2x Ø 11.0 mm
Odległość między otworami71.0 mm
PortyM22×1.5
ProVia Gwarancja1 rok
Specyfikacja technicznaAM specification
TypTylko zawór bezpieczeństwa
Wyliczona masa (kg)0
Wyliczona objętość (dm³)7.2
Zakres regulacji1 bar
Zakres temperatur-40°C to +80°C

Documents

Katalog Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Rysunek ProVia Produktow Katalog pobierz

Documents

DAF 1359971
DOLL 8143072
Faymonville 10553
Feldbinder 005353
GOLDHOFER 163414
HENDRICKSON HB100197
KEMPF 2101010
KÖGEL 336489
KRONE 5811159
KRONE 58111590
LANGENDORF 1133360
LECITRAILER 4110691
LIEBHERR 10010314
LIEBHERR 10102274
MAN N2521160024
Meiller 796894/39004885
Meiller 79689439004885
Nooteboom 08061
NOOTEBOOM 308033
Nooteboom 308033
ORTHAUS 49500111001
RENAULT 5021208761
SAF 05400011300
SCANIA 2090069
Schmitz 052504
Schmitz INS0120027
SCHMITZ CARGOBULL 52504
SCHWARZMÜLLER 7241
VAN HOOL 10536639
Zawór hamulcowy przyczepy

Zawór hamulcowy przyczepy