Zestaw: Klocek hamulcowy

Numer części: 3409020012

Wymiary (MM x MM x MM): 217 x 103 x 30
Waga 10.5
GTIN 04057877000103
Kategoria:


Kup
Akcesoria2 sprężyny, 8 mały sprężyny, 8 śruby
Ciężar (lb)23.15
Długość250 mm
GTIN04057877000103
Głębokość28.2 mm
Ilość w opakowaniu4 l/min
Masa (kg)10.5
Numer WVA29090
ProVia Gwarancja1 rok
Technical specificationAM specification
UPC193134000050
Wyliczona masa (kg)0
Wyliczona objętość (dm³)0.6705
Zastosowanie w hamulcachMeritor D-LISA

Dokumenty

Plakat Brake pad kits for air disc brakes in commercial vehicles pobierz
Plakat ProVia brake pads for commercial vehicles pobierz
Rysunek Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Katalog ProVia Katalog Produktów pobierz
Katalog ProVia Katalog Produktów pobierz

Zamiennik

RENAULT 5001846034
RENAULT 5001865750
VOLVO 20825594
VOLVO 20850194
VOLVO 3093919
VOLVO 85105485
VOLVO 85506111
VOLVO 85506111
Zestaw: Klocek hamulcowy

Zestaw: Klocek hamulcowy