Zestaw: Klocek hamulcowy

Numer części: 3409020002

Wymiary (MM x MM x MM): x x
Waga 10
GTIN 04057877000066
Kategoria:


Kup
Akcesoria4 springs, 2 screws
Długość249 mm
GTIN04057877000066
Głębokość 29.25 mm
Ilość w opakowaniu4 l/min
Masa (kg)10
Numer WVA29277, 29125
Objętość (dm³)6.412
ProVia Gwarancja1 year
Specyfikacja technicznaAM specification
UPC193134001101
Weight (lb)22.05
Wysokość111.2 mm
Zastosowanie w hamulcachMeritor D-DUCO

Documents

Katalog Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Rysunek ProVia brake pads for commercial vehicles pobierz
Plakat ProVia brake pads for commercial vehicles pobierz
Plakat ProVia Produktow Katalog pobierz

Documents

VOLVO 20768092
VOLVO 20918891
VOLVO 20931343
VOLVO 209313430
VOLVO 20932682
VOLVO 3095396
Zestaw: Klocek hamulcowy

Zestaw: Klocek hamulcowy