Elektroniczny modul zawieszenia podwietrznego

Numer części: PRO0070100

Wymiary (MM x MM x MM): x x
Waga 0.392
GTIN 04057877003135


Kup
Actuation Angle-19° to +19°
Calculated Weight (kg)0
DługośćR 160 mm
Długość mocowania (korpus + dźwignia)137 mm
GTIN04057877003135
Gwint portu 1M10 x 1
Gwint portu 2M10 x 1
kodZ dźwignią
Maks. ciśnienie robocze11.0 bar
Masa (kg)0.392
Materiał korpusumetal
Objętość (dm³)0.8269
Odległość między otworami46.4 mm
Oprawa2x Ø 8.5 mm
PortyM10×1.0
ProVia Gwarancja1 rok
Specyfikacja technicznaAM specification
Typ pracyOtwór do montażu dźwigni Ø 6.5 mm
WersjaZ zaworem jednokierunkowym
Zakres temperatur-40°C to +80°C

Documents

Katalog Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Rysunek Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Katalog ProVia Katalog Produktów pobierz

Documents

MAN N2509990136
PACCAR 1504925
RENAULT 5021170191
SCANIA 1399776
SCANIA 1430545
SCANIA 1451839
SCANIA 1934939
SCHWARZMÜLLER 65449
Elektroniczny modul zawieszenia podwietrznego

Elektroniczny modul zawieszenia podwietrznego