Kit: Brake Pad

Číslo materiálu: 3409020002

Rozměry (MM x MM x MM): x x
Hmotnost 10
GTIN 04057877000066
Kategorie:


Koupit
Calculated Volume (dm³)6.412
Dodaná kvalita4 l/min
Délka249 mm
GTIN04057877000066
Hloubka 29.25 mm
Použití brzdMeritor D-DUCO
ProVia Záruka1 year
Příslušenství4 springs, 2 screws
Technical SpecificationAM specification
UPC193134001101
Výška111.2 mm
Weight (kg)10
Weight (lb)22.05
Číslo WVA29277, 29125

Documents

Catalog Outline Drawing (Doc 005) Stáhnout
Drawing ProVia brake pads for commercial vehicles Stáhnout
Poster ProVia brake pads for commercial vehicles Stáhnout
Poster ProVia Katalog Produktů Stáhnout

Documents

VOLVO 20768092
VOLVO 20918891
VOLVO 20931343
VOLVO 209313430
VOLVO 20932682
VOLVO 3095396
Kit: Brake Pad

Kit: Brake Pad