Zestaw: Klocek hamulcowy

Numer części: 3409022212

Wymiary (MM x MM x MM): 217 x 103 x 30
Waga 8.719
GTIN 04057877002022
Kategoria:


Kup
Ciężar (lb)19.22
Długość247 mm
GTIN04057877002022
Głębokość29.25 mm
Ilość w opakowaniu4 l/min
Masa (kg)8.719
Numer WVA29174
ProVia Gwarancja1 rok
Technical specificationAM specification
UPC193134001163
Wyliczona masa (kg)0
Wyliczona objętość (dm³)0.6705
Wysokość106.9 mm
Zastosowanie w hamulcachMeritor ELSA 225-3

Dokumenty

Plakat Brake pad kits for air disc brakes in commercial vehicles pobierz
Plakat ProVia brake pads for commercial vehicles pobierz
Rysunek Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Katalog ProVia Katalog Produktów pobierz
Katalog ProVia Katalog Produktów pobierz

Zamiennik

RENAULT 5001864363
RENAULT 5001864364
RENAULT 7421399929
VOLVO 20526568
VOLVO 20560412
VOLVO 20568711
VOLVO 20568714
VOLVO 21024701
VOLVO 21024702
VOLVO 21352570
VOLVO 21496550
VOLVO 21496550
Zestaw: Klocek hamulcowy

Zestaw: Klocek hamulcowy