Zestaw: Klocek hamulcowy

Numer części: 3409020002

Wymiary (MM x MM x MM): 300 x 285 x 75
Waga 10
GTIN 04057877000066
Kategoria:


Kup
Akcesoria4 sprężyny, 2 śruby
Ciężar (lb)22.05
Długość249 mm
GTIN04057877000066
Głębokość29.25 mm
Ilość w opakowaniu4 l/min
Masa (kg)10
Numer WVA29277, 29125
ProVia Gwarancja1 rok
Technical specificationAM specification
UPC193134001101
Wyliczona masa (kg)0
Wyliczona objętość (dm³)6.412
Wysokość111.2 mm
Zastosowanie w hamulcachMeritor D-DUCO

Dokumenty

Plakat Brake pad kits for air disc brakes in commercial vehicles pobierz
Plakat ProVia brake pads for commercial vehicles pobierz
Rysunek Outline Drawing (Doc 005) pobierz
Katalog ProVia Katalog Produktów pobierz
Katalog ProVia Katalog Produktów pobierz

Zamiennik

VOLVO 20768092
VOLVO 20918891
VOLVO 20931343
VOLVO 209313430
VOLVO 20932682
VOLVO 3095396
Zestaw: Klocek hamulcowy

Zestaw: Klocek hamulcowy